UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z boiskiem przy SP23 na ul. Wyżynnej? poza placem zabaw, nie ma gdzie przeprowadzić zajęć wf-u. Stare boiska asfaltowe mają juz swoje lata świetności, brak bieżni, nie zachęca do spędzania tam wolnego czasu a co dopiero do przeprowadzenia lekcji. Lepiej ładować kase w port którego nie ma, niż umilać dzieciakom pobyt w szkole