UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tubylec. - Może im w nagrodę Misiek POstawi Piekarczyka. Póki co tylko to mu wychodzi.
Jawamwojtaniewybierałem
@Tubylec. - Może im w nagrodę Misiek POstawi Piekarczyka. Póki co tylko to mu wychodzi.
Jawamwojtaniewybierałem