Wybrany wątek opinii

Bez ulg energia z wiatraków jest najdroższa. Problem będzie co zrobić z konstrukcją po zakończeniu eksploatacji. Państwa przodujące na świecie, rozwijają też energetykę węglową. W Europie lewacy robią zielony ład i mamy najdroższy prąd. Jak Polska zlikwiduje kopalnie, to będziemy kupować prąd z Niemiec.
bra (2025.09.01)
@bra - "Jak Polska zlikwiduje kopalnie, to będziemy kupować prąd z Niemiec. " - Zaraz, przecież PIS zamykał Polskie kopalnie i kupował prąd od Niemiec. Po co tak mącisz człowieku? Albo pisz w końcu prawdę, albo nie pisz wcale.
Netkot (2025.09.01)
@Netkot - bra pisze żeby macić-takie jest zadanie trola prawda wet?
nielubiekaczek (2025.09.01)
Powrót do komentarzy