UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bra - "Jak Polska zlikwiduje kopalnie, to będziemy kupować prąd z Niemiec. " - Zaraz, przecież PIS zamykał Polskie kopalnie i kupował prąd od Niemiec. Po co tak mącisz człowieku? Albo pisz w końcu prawdę, albo nie pisz wcale.

Netkot

Anuluj