UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - "Jak Polska zlikwiduje kopalnie, to będziemy kupować prąd z Niemiec. " - Zaraz, przecież PIS zamykał Polskie kopalnie i kupował prąd od Niemiec. Po co tak mącisz człowieku? Albo pisz w końcu prawdę, albo nie pisz wcale.
Netkot