UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bez ulg energia z wiatraków jest najdroższa. Problem będzie co zrobić z konstrukcją po zakończeniu eksploatacji. Państwa przodujące na świecie, rozwijają też energetykę węglową. W Europie lewacy robią zielony ład i mamy najdroższy prąd. Jak Polska zlikwiduje kopalnie, to będziemy kupować prąd z Niemiec.
bra