UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co ludzi jeszcze bardziej denerwować. Każdy dorosły człowiek doskonale zdaje sobie sprawę, że tzw solidarność już dawno stała się tylko tubą pis-u całkowicie podległą dwóm facetom pt. duda. Tak skompromitowana to nie była nawet PZPR za czasów wrednego komunizmu. Wszystkim szefom tej organizacji stołek przyrósł do 4 liter, a lider tej komórki pisowsko prezydenckiej to osobnik o skandalicznie wazeliniarskim upodobaniu. To całe zło tej skompromitowanej i oderwanej od ludzi pracy partii
kombatant