Wybrany wątek opinii

Komuś zależy na politycznej wymianie władzy bo tego typu interwencje były zawsze. Nie ma miejsca i pieniędzy na przyjmowanie z każdą dolegliwością. Czy myślicie że jak odejdzie Gielert, Sosnowski czy Gawryluk czy jak mu tam to inni bedą lepsi ? Tu problem jest odwieczny, brak empatii zawsze był a zmuszanie do pracy na kilku odcinkach jednocześnie doprowadza do tragedii.
(2025.08.27)
Jak odejdzie GIELERT jak piszesz to na pewno będzie lepiej, czas na emeryturę najwyższy.
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy