UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komuś zależy na politycznej wymianie władzy bo tego typu interwencje były zawsze. Nie ma miejsca i pieniędzy na przyjmowanie z każdą dolegliwością. Czy myślicie że jak odejdzie Gielert, Sosnowski czy Gawryluk czy jak mu tam to inni bedą lepsi ? Tu problem jest odwieczny, brak empatii zawsze był a zmuszanie do pracy na kilku odcinkach jednocześnie doprowadza do tragedii.