Wybrany wątek opinii

Bardzo wnikliwy artykuł. Masa danych, bogate ilustracje, dobry tekst. Autor sie napracował ale efekt był tego wart. Liczę ze w kolejnych odcinkach pojawi sie więcej informacji nt prezesa Antoniego Wieczorka. Dobrze ze powstało rondo Plastyk. Ono również upamiętnia A. Wieczorka
(2025.08.23)
Wiele osób pisze o mieście. Ale chyba najobszerniej i z dużą liczba zdjęć oraz nazwisk to Pan Daniel jest na czele stawki... Wiele to czasu wymaga i miejsca. Pragnę podziękować w imieniu Tych co byli i oby pamięć o Nich była w świadomości Tych co są. Przecież nic nie wzięło się z nikąd!
klmn (2025.08.24)
Powrót do komentarzy