UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo wnikliwy artykuł. Masa danych, bogate ilustracje, dobry tekst. Autor sie napracował ale efekt był tego wart. Liczę ze w kolejnych odcinkach pojawi sie więcej informacji nt prezesa Antoniego Wieczorka. Dobrze ze powstało rondo Plastyk. Ono również upamiętnia A. Wieczorka