UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiele osób pisze o mieście. Ale chyba najobszerniej i z dużą liczba zdjęć oraz nazwisk to Pan Daniel jest na czele stawki... Wiele to czasu wymaga i miejsca. Pragnę podziękować w imieniu Tych co byli i oby pamięć o Nich była w świadomości Tych co są. Przecież nic nie wzięło się z nikąd!
klmn