UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiele osób pisze o mieście. Ale chyba najobszerniej i z dużą liczba zdjęć oraz nazwisk to Pan Daniel jest na czele stawki... Wiele to czasu wymaga i miejsca. Pragnę podziękować w imieniu Tych co byli i oby pamięć o Nich była w świadomości Tych co są. Przecież nic nie wzięło się z nikąd!

klmn

Anuluj