Wybrany wątek opinii

Żeby uleczyć służbę zdrowia, wystarczy zacząć wyciągać konsekwencje wobec ludzi, którzy nie przychodzą na umówione wizyty do lekarza i ich nie odwołują. Należy jak najszybciej wprowadzić wysokie kary finansowe za takie zachowanie.20% umówionych wizyt do specjalistów nie odbywa się, bo egoista jeden z drugim nie przychodzi i nie odwołuje. To generuje koszty i niszczy system ochrony zdrowia, a możnaby obsłużyć dziesiątki tysięcy pacjentów więcej każdego roku. Karać finansowo szkodników i egoistów!
Karać za nieodwołanie wizyty (2025.08.20)
@Karać za nieodwołanie wizyty - Idiotyczne części ludzi nie przychodzi bo umierają zanim się doczekają.... wystarczy aby pieniądze szły za pacjentem s nie przed jak u rodzinnych lekarzy czy ciebie przyjmą czy nie ta sama kasa
Kat na patologię (2025.08.22)
Powrót do komentarzy