UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żeby uleczyć służbę zdrowia, wystarczy zacząć wyciągać konsekwencje wobec ludzi, którzy nie przychodzą na umówione wizyty do lekarza i ich nie odwołują. Należy jak najszybciej wprowadzić wysokie kary finansowe za takie zachowanie.20% umówionych wizyt do specjalistów nie odbywa się, bo egoista jeden z drugim nie przychodzi i nie odwołuje. To generuje koszty i niszczy system ochrony zdrowia, a możnaby obsłużyć dziesiątki tysięcy pacjentów więcej każdego roku. Karać finansowo szkodników i egoistów!

Karać za nieodwołanie wizyty