UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby uleczyć służbę zdrowia, wystarczy zacząć wyciągać konsekwencje wobec ludzi, którzy nie przychodzą na umówione wizyty do lekarza i ich nie odwołują. Należy jak najszybciej wprowadzić wysokie kary finansowe za takie zachowanie.20% umówionych wizyt do specjalistów nie odbywa się, bo egoista jeden z drugim nie przychodzi i nie odwołuje. To generuje koszty i niszczy system ochrony zdrowia, a możnaby obsłużyć dziesiątki tysięcy pacjentów więcej każdego roku. Karać finansowo szkodników i egoistów!

Karać za nieodwołanie wizyty

Anuluj