Wybrany wątek opinii

Obecni 30 latkowie "rodzice" wiedzą lepiej, oglądają gównorolki ze społecznościówek i są mądrzejsi od lekarza. Sami przyjmowali 20 lat temu szczepienia i jakimś cudem żyją. W przypadku zachorowania takiego niezaszczepionego dziecka, powinni być obciążani w 100% kosztami leczenia.
(2025.08.20)
Najlepsze jest toż że obecni 30 latkowie sami byli szczepieni, a własnych dzieci nie szczepią heh XD widać, ze skutkiem ubocznym u nich jest zanik mózgu
(2025.08.20)
obecni trzydziestolatkowie mieli mniej szczepień niż jest obecnie. bazujesz na domysłach i traktujesz je jako prawdę objawioną. z tą obecnością mózgu to bywa różnie, u ciebie też
Jacyna (2025.08.20)
@Jacyna - Tylko u prawaków brakuje mózgu jak widać.
(2025.08.20)
@Jacyna - Jesteś kolejnym przykładem zaniku mózgu, bo tak się składa, że nowe szczepienia nie są obowiązkowe. Kto chce to szczepi dziecko na dodatkowe choroby! A szczepienia obowiązkowe masz takie same od 40 lat!
(2025.08.20)
To dotyczy takich wyborców popierających Batyra jak i prawica tęskniąca za znachorami i szeptuchami. Tu medycyna jest bezradna.
(2025.08.20)
@Jacyna - Takim jak ty to powinni dowalać takie kary, że by ci w pięty poszło a do tego bardzo dotkliwą karą byłoby zabranie 800 plus i innych dodatków!!!!!
(2025.08.20)
@Jacyna - Każdy jak widzi twój nick to ma odruch odrzutny i pełen litości zarazem.
(2025.08.20)
ale kto to jest każdy ? żaden z was się nie podpisuje a prujecie się aż milutko. nikt z was nie ma mocy sprawczej, na całe szczęście. możecie sobie zarządzać swoimi m3 w bloku bez windy.
Jacyna (2025.08.20)
jak by twoje dziecko zachorowalo po szczepieniu inaczej bys gadal i myslal
zElbląga (2025.08.20)
@Jacyna - A w średniowieczu nie mieli w ogóle szczepień, byli zdrowi jak dęby i żyli przeciętnie o dwie dekady krócej, prawdy objawione są dla ciebie, a ziemia jest płaska, czego dowodzisz każdym swoim wpisem.
(2025.08.20)
@zElbląga - Przestań powielać głupoty ty byłeś szczepiony w dzieciństwie i co krzywda Ci się działa, że miałeś trochę gorączki i ból ręki po szczepieniu!!!!
(2025.08.20)
@zElbląga - Jakoś moje nie zachorowało. Jestem dumny że nie jestem oszołomem płaskoziemnym i antyszczepionkowym
(2025.08.20)
Powrót do komentarzy