UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zElbląga - Jakoś moje nie zachorowało. Jestem dumny że nie jestem oszołomem płaskoziemnym i antyszczepionkowym
@zElbląga - Jakoś moje nie zachorowało. Jestem dumny że nie jestem oszołomem płaskoziemnym i antyszczepionkowym