UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale kto to jest każdy ? żaden z was się nie podpisuje a prujecie się aż milutko. nikt z was nie ma mocy sprawczej, na całe szczęście. możecie sobie zarządzać swoimi m3 w bloku bez windy.

Jacyna

Anuluj