Wybrany wątek opinii
Jeśli szczepienia są obowiązkowe, to każdy kto je zleca powinien podpisać dokument, w którym bierze na siebie całkowitą 100% odpowiedzialność za wszelkie skutki uboczne, działania niepożądane i wszelkie powikłania bedące następstwem podania szczepionki, zobowiąże się do odszkodowania i zadośćuczynienia na rzecz szczepionego dziecka
Do moderacji
Odpowiedz
42
35
Słusznie napisane! Szczególnie w czasach, w których "urzędniki" nie ponoszą żadnych konsekwencji za podejmowane decyzje, choćby były najgłupsze. Nawet za te, łamiące prawo! Vide: Przypadek niejakiej Urszulki zamieszanej w konszachty z nomen omen firmami farmaceutycznymi. "Szefowej" tworu, w którym tkwimy...
Do moderacji
Odpowiedz
17
14
To państwo ponosi odpowiedzialność i są wypłacane takie świadczenia. Jak kupujesz fajki, wódę, piwo, tłuste mięso, napoje słodzone też zbierasz podpisy? A za dragi dziecku diler wystawia dokument. Jak wielu jest przekonanych, że ziemia jest płaska.
Ci co rezygnują z obowiązkowych szczepień powinny zrzec się z ochrony medycznej w ogóle, przecież medycy czyhają by wam wyrządzić krzywdę.
Do moderacji
Odpowiedz
21
6
skoro panstwo reguluje komu sprzedac mozna alkohol to potem takiemu pijakowi wyplaca rente pijacką, to sie w pale nie miesci
Do moderacji
Odpowiedz
2
0