UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słusznie napisane! Szczególnie w czasach, w których "urzędniki" nie ponoszą żadnych konsekwencji za podejmowane decyzje, choćby były najgłupsze. Nawet za te, łamiące prawo! Vide: Przypadek niejakiej Urszulki zamieszanej w konszachty z nomen omen firmami farmaceutycznymi. "Szefowej" tworu, w którym tkwimy...