UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słusznie napisane! Szczególnie w czasach, w których "urzędniki" nie ponoszą żadnych konsekwencji za podejmowane decyzje, choćby były najgłupsze. Nawet za te, łamiące prawo! Vide: Przypadek niejakiej Urszulki zamieszanej w konszachty z nomen omen firmami farmaceutycznymi. "Szefowej" tworu, w którym tkwimy...