Wybrany wątek opinii

Przede wszystkim powinno się administracyjnie zlikwidować gminy poniżej 5 tys mieszkańców i połączyć je z innymi. Dodatkowo zmienić status miasta, które zaczynało by się od 10 tys mieszkańców. Wtedy administracyjnie zaczęło by to jakiś funkcjonować.
(2025.08.14)
Pełna zgoda... takie Młynary mają status miasta, a jakie to miasto? Jak to wieś...
(2025.08.14)
Powrót do komentarzy