UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przede wszystkim powinno się administracyjnie zlikwidować gminy poniżej 5 tys mieszkańców i połączyć je z innymi. Dodatkowo zmienić status miasta, które zaczynało by się od 10 tys mieszkańców. Wtedy administracyjnie zaczęło by to jakiś funkcjonować.