UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przede wszystkim powinno się administracyjnie zlikwidować gminy poniżej 5 tys mieszkańców i połączyć je z innymi. Dodatkowo zmienić status miasta, które zaczynało by się od 10 tys mieszkańców. Wtedy administracyjnie zaczęło by to jakiś funkcjonować.


Anuluj