UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przede wszystkim powinno się administracyjnie zlikwidować gminy poniżej 5 tys mieszkańców i połączyć je z innymi. Dodatkowo zmienić status miasta, które zaczynało by się od 10 tys mieszkańców. Wtedy administracyjnie zaczęło by to jakiś funkcjonować.