Wybrany wątek opinii

Miasto zalane, a Missan na urlopie !!!! śmiechu warte, powinni go ściągnąć z tego urlopu..... ale co się dziwić facet z PO uśmiechniętej polski, śmiejcie się elblążanie, po co zbiornik prewencyjny na rzece Kumieli, skoro nie jest w stanie zebrać wody....
Simpson (2025.07.29)
@Simpson - Przyjechał. nagrać lans przed kamerą dostał wbity od mieszkańca i uciekli.
(2025.07.29)
@Simpson - Widać że nasz Prezydent chce być jak ten pislamski w zeszłym roku... "Prezydent Andrzej Duda jak dotąd nie odwiedził regionów Polski dotkniętych powodzią. W niedzielę uczestniczył za to w Dożynkach ".
Taneczny pisior (2025.07.29)
Powrót do komentarzy