UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto zalane, a Missan na urlopie !!!! śmiechu warte, powinni go ściągnąć z tego urlopu..... ale co się dziwić facet z PO uśmiechniętej polski, śmiejcie się elblążanie, po co zbiornik prewencyjny na rzece Kumieli, skoro nie jest w stanie zebrać wody....
Simpson