UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto zalane, a Missan na urlopie !!!! śmiechu warte, powinni go ściągnąć z tego urlopu..... ale co się dziwić facet z PO uśmiechniętej polski, śmiejcie się elblążanie, po co zbiornik prewencyjny na rzece Kumieli, skoro nie jest w stanie zebrać wody....

Simpson