UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto zalane, a Missan na urlopie !!!! śmiechu warte, powinni go ściągnąć z tego urlopu..... ale co się dziwić facet z PO uśmiechniętej polski, śmiejcie się elblążanie, po co zbiornik prewencyjny na rzece Kumieli, skoro nie jest w stanie zebrać wody....

Simpson

Anuluj