Wybrany wątek opinii
więcej koncertów, telewizji śniadaniowej lansu i pijaru. tego nam trzeba.
Do moderacji
Odpowiedz
25
5
@deszcze witamy z usmiechem - Taa kasa jest potrzebna zespołom muzycznym a nie na jakieś tam głupoty przeciwpowodziowe Gawliński jej potrzebuje bardziej bo ma chrypkę a już na pewno Modelki na nowe kiecki albo Lemon. Gotowi na święto Chleba ?
Do moderacji
Odpowiedz
14
4