Wybrany wątek opinii

więcej koncertów, telewizji śniadaniowej lansu i pijaru. tego nam trzeba.
deszcze witamy z usmiechem (2025.07.29)
@deszcze witamy z usmiechem - Taa kasa jest potrzebna zespołom muzycznym a nie na jakieś tam głupoty przeciwpowodziowe Gawliński jej potrzebuje bardziej bo ma chrypkę a już na pewno Modelki na nowe kiecki albo Lemon. Gotowi na święto Chleba ?
Masz rację (2025.07.29)
Powrót do komentarzy