UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@deszcze witamy z usmiechem - Taa kasa jest potrzebna zespołom muzycznym a nie na jakieś tam głupoty przeciwpowodziowe Gawliński jej potrzebuje bardziej bo ma chrypkę a już na pewno Modelki na nowe kiecki albo Lemon. Gotowi na święto Chleba ?

Masz rację

Anuluj