UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@deszcze witamy z usmiechem - Taa kasa jest potrzebna zespołom muzycznym a nie na jakieś tam głupoty przeciwpowodziowe Gawliński jej potrzebuje bardziej bo ma chrypkę a już na pewno Modelki na nowe kiecki albo Lemon. Gotowi na święto Chleba ?

Masz rację