UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo władze Elbląga. Znowu zalewa miasto. Co roku to samo albo 2 razy w roku. Studzienki nie czyszczone, o rzeki też nie dbają, jeden wielki burdel.
A ch...z tym elblagiem
Brawo władze Elbląga. Znowu zalewa miasto. Co roku to samo albo 2 razy w roku. Studzienki nie czyszczone, o rzeki też nie dbają, jeden wielki burdel.
A ch...z tym elblagiem