UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo władze Elbląga. Znowu zalewa miasto. Co roku to samo albo 2 razy w roku. Studzienki nie czyszczone, o rzeki też nie dbają, jeden wielki burdel.

A ch...z tym elblagiem

Anuluj