UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bogu dziekuje, ze miasto naszego podworka na Wiejskiej robic nie chcialo! U nas wszystko elegancko wsiaka. Moze w wyzej jesyesmy? Ale chyba nie....
Bogu dziekuje, ze miasto naszego podworka na Wiejskiej robic nie chcialo! U nas wszystko elegancko wsiaka. Moze w wyzej jesyesmy? Ale chyba nie....