UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bogu dziekuje, ze miasto naszego podworka na Wiejskiej robic nie chcialo! U nas wszystko elegancko wsiaka. Moze w wyzej jesyesmy? Ale chyba nie....


Anuluj