UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaja jakieś, dokładnie - co roku to samo. Wiemy, że będą deszcze, ulewy. Dlaczego miasto nie zatrudni jakieś firmy lub osób z małymi wyrokami, alimenciarzy aby przez cały rok czyścili studzienki, kratki i poszerzyć rowy melioracyjne aby był odpływ. TOTALNIE NIEROZUMIEM TEJ SYTUACJI Władza woli robić sobie zdjęcia jak to jest wspaniale i rozdawać jakieś śmieszne ordery i dyplomy..
HURAGAN