UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ETK jest mocno osadzone w elblaskim samorządzie w ratuszu, teresa siedzi w kilku komiskach, mańkut też znany, oni są w stowarzyszeniach i wspieraja elblaskich artysków, muzyków, i innych tęczowo-brunatnych więc dlaczego mieliby nie byc finansowani z puli Elblaga? Sam dostałem od nich parę razy jakies drobne i spoko; ) znowu nie wiesz nic o etk i elblagu a psizesz... czyżby POKO TROLL BETONOWY? trzeba was edukowac z tej TVPOKO


Anuluj