Wybrany wątek opinii

Dziękujcie pisowcom że macie kościoły zamiast zbiorników. Jak was zaleje to możecie na kolanach prosić o zmianę pogody. Głosujecie dalej na nich to nie będzie niczego
Hipokryci z pis (2025.07.27)
@Hipokryci z pis - Konin się odezwał.
(2025.07.27)
Powrót do komentarzy