UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujcie pisowcom że macie kościoły zamiast zbiorników. Jak was zaleje to możecie na kolanach prosić o zmianę pogody. Głosujecie dalej na nich to nie będzie niczego
Hipokryci z pis
Dziękujcie pisowcom że macie kościoły zamiast zbiorników. Jak was zaleje to możecie na kolanach prosić o zmianę pogody. Głosujecie dalej na nich to nie będzie niczego
Hipokryci z pis