UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujcie pisowcom że macie kościoły zamiast zbiorników. Jak was zaleje to możecie na kolanach prosić o zmianę pogody. Głosujecie dalej na nich to nie będzie niczego

Hipokryci z pis

Anuluj