Wybrany wątek opinii

Jeżeli ktoś z zawady chce się dostać na Dębice to musi być wytrzymały. Ten autobus dowiezie do celu bez klimatyzacji po półtorej godziny.
Poważnie (2025.07.21)
@Poważnie - Czy ten dojazd na cmentarze jest najważniejszy a gdzie w tym wszystkim są ludzie dojeżdżający do pracy
(2025.07.22)
Powrót do komentarzy