UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli ktoś z zawady chce się dostać na Dębice to musi być wytrzymały. Ten autobus dowiezie do celu bez klimatyzacji po półtorej godziny.
Poważnie
Jeżeli ktoś z zawady chce się dostać na Dębice to musi być wytrzymały. Ten autobus dowiezie do celu bez klimatyzacji po półtorej godziny.
Poważnie