UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli ktoś z zawady chce się dostać na Dębice to musi być wytrzymały. Ten autobus dowiezie do celu bez klimatyzacji po półtorej godziny.

Poważnie

Anuluj