UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i co z tego i tak nic się nie poprawi dla przecietnego kowalkisego w elblagu poodczas pracy i dlatego nie bedzie lepiej w elblagu bo nie ma pracy a koncerty nic nei dadza


Anuluj