UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i co z tego i tak nic się nie poprawi dla przecietnego kowalkisego w elblagu poodczas pracy i dlatego nie bedzie lepiej w elblagu bo nie ma pracy a koncerty nic nei dadza
i co z tego i tak nic się nie poprawi dla przecietnego kowalkisego w elblagu poodczas pracy i dlatego nie bedzie lepiej w elblagu bo nie ma pracy a koncerty nic nei dadza