UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy to w tym PortElu się w lokalny Kanał Zero zamieniacie. Tu niby nie skrytykujemy, ale napiszemy tak, by wywołać oburzenie. Dobrze, że się dzieje! Oby więcej takich inicjatyw. Jak się nie działo, to ludzie gadali, że eeee miasto emerytów. Teraz się dzieje, to źle, bo eeee pieniądze. Ludzie, nie ma nic za darmo.
RacjonalnyEG