UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RacjonalnyEG - Uważasz że należy zawsze chwalić władze, nie krytykować? Skad się urwałeś? Z Mysiej?
Suweren
@RacjonalnyEG - Uważasz że należy zawsze chwalić władze, nie krytykować? Skad się urwałeś? Z Mysiej?
Suweren