UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak się właśnie topi pieniądze elblążan. Wywalono pół miliona na orkiestrę do grania na tonącym statku.
Hihot losu
Tak się właśnie topi pieniądze elblążan. Wywalono pół miliona na orkiestrę do grania na tonącym statku.
Hihot losu