UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem pojęcia nie masz jak to działa. Każda mieścina goni za takim wydarzeniem. W barterze UM im 450tys PLN, oni nam cały dzień o Elblągu w oglądalności liczonej w milionach. Od porannej śniadaniówki na bulwarze ana koncercie kończąc.


Anuluj