UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Dzięki temu mieszkańcy Elbląga i regionu, a także turyści mieli możliwość bezpłatnego udziału w dużym wydarzeniu z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. " Czy aby na pewno rolą samorządu jest zapewnianie mieszkańcom "oraz turystom" (wtf?!) dostępu do darmowych koncertów, czy innych atrakcji? Ekwiwalent reklamowy, to żaden wskaźnik. Co niby ma wynikać z tej nadprodukcji festynów? Moim zdaniem, to kiełbasa wyborcza za publiczną kasę.