Wybrany wątek opinii

Teraz bądz POLAKIEM, nie PIS - owcem, czy PO - wcem, te dwie szczujnie już się zagryzły, potrzebne nowe spojrzenie, wiara w kogoś komu uwierzymy, nie będzie łatwo, po przefarbowańcow ci u nas pod dostatkiem. Polak to takie " cuś" co odda życie za ojczyznę I będzie jej bronił - a nie służył oprawcy.
No tak. (2025.07.13)
@No tak. - "Polak to takie " cuś" co odda życie za ojczyznę I będzie jej bronił" - aby cwaniak żył w dostatku - zapomniałeś dopisać
(2025.07.13)
@No tak. - No, pewnie brązowy.
(2025.07.13)
Powrót do komentarzy