UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz bądz POLAKIEM, nie PIS - owcem, czy PO - wcem, te dwie szczujnie już się zagryzły, potrzebne nowe spojrzenie, wiara w kogoś komu uwierzymy, nie będzie łatwo, po przefarbowańcow ci u nas pod dostatkiem. Polak to takie " cuś" co odda życie za ojczyznę I będzie jej bronił - a nie służył oprawcy.

No tak.