Wybrany wątek opinii

Brak odpowiednie edukacji społeczeństwa jest porażający. Boimy się wszystkiego. Boimy się elektrowni atomowej choć otacza nas kilkadziesiąt elektrowni sąsiadów Polski. Boimy się wiatraków, nowych technologii. Z powodu braku wiedzy mylimy pojęcia. Biogazownia to nie biometanownia. Biometanownia w Polsce jest tylko jedna. Kiedyś śmierdziało z biogazowni to i śmierdzieć będzie biometanowni. Skąd taka pewność. Strach przed nowym i brak wiedzy o nowym kreuje opinie.
Czy (2025.07.10)
@Czy - Atomowej nikt się nie boi, bo to na dziś najtańsza energia. Nie boimy się niczego, poza coraz wyższymi cenami energii, z czym te energoodnawialne źródła nieoderwanie się wiążą. Europa nie uchroni całego świata, za to ponosi ogromne koszty.
(2025.07.10)
@Czy - Wsad do jednej i drugiej jest identyczny, różnica jest produkt końcowy. Odór z dostarczonych komponentów jest identyczny i wali aż miło. Mieszkańcy Pasłęka nie są przeciwni biometanowni, tylko jej lokalizacji, bo cały odro z dostarczanych padlin, odpadów będzie czuć w mieście, gdyż wiatry wieją najczęściej od zachodu i wszystko będzie w mieście
ggg (2025.07.11)
Powrót do komentarzy