UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - Atomowej nikt się nie boi, bo to na dziś najtańsza energia. Nie boimy się niczego, poza coraz wyższymi cenami energii, z czym te energoodnawialne źródła nieoderwanie się wiążą. Europa nie uchroni całego świata, za to ponosi ogromne koszty.