UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak odpowiednie edukacji społeczeństwa jest porażający. Boimy się wszystkiego. Boimy się elektrowni atomowej choć otacza nas kilkadziesiąt elektrowni sąsiadów Polski. Boimy się wiatraków, nowych technologii. Z powodu braku wiedzy mylimy pojęcia. Biogazownia to nie biometanownia. Biometanownia w Polsce jest tylko jedna. Kiedyś śmierdziało z biogazowni to i śmierdzieć będzie biometanowni. Skąd taka pewność. Strach przed nowym i brak wiedzy o nowym kreuje opinie.
Czy