Wybrany wątek opinii
Te fundacje to widać jakaś ściema skoro jakaś fundacja od piesków chce organizować taką imprezę. Żenada i mają rację przedmówcy - mamy departament od promocji i drugi od organizacji imprez i one nie mogą tego ogarnąć, tylko wynajmowana jest firma zewnętrzna.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Organizowałeś kiedyś taką masową imprezę? Wiesz ile ludzi jest do tego potrzebnych? UM ma na miesiąc zatrudnić dodatkowych ludzi i potem ich pozwalniać? To bardzo normalne, że do imprezy raz na rok zatrudnia się firmę. Od tego właśnie są firmy eventowe.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2