UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Organizowałeś kiedyś taką masową imprezę? Wiesz ile ludzi jest do tego potrzebnych? UM ma na miesiąc zatrudnić dodatkowych ludzi i potem ich pozwalniać? To bardzo normalne, że do imprezy raz na rok zatrudnia się firmę. Od tego właśnie są firmy eventowe.

KapitanSzyderca